Na koniec roku szkolnego jeszcze jedna sportowa informacja. Dziewczynki z klasy IV a, wspierane przez swoje koleżanki z klasy IV b i c wywalczyły w piątek III miejsce w Mistrzostwach Kielc.
Zawody rozegrane były w Szkole Podstawowej nr 39, a przeciwniczkami były zawodniczki ze szkół nr 25,31 i 39.
Skład zespołu:
Lena Ślusarczyk, Michalina Górecka, Kateryna Khyzhniak, Maria Bęben, Gabriela Pabian, Luiza Dudzic, Hanna Kowalska, Joanna Janik, Aleksandra Bernyś, Zuzanna Sidor, Aleksandra Szenk, Oliwia Filipiak, Nikola Polońska.
Trenerzy: Katarzyna Grabarczyk, Izabela Łuczak, Marzena Świtoń, Kamil Siedlarz, Artur Rodacki.
Wielkie gratulacje 👏👏👏


