🏆 Mamy przyjemność ogłosić wyniki szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów klas drugich.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy z wielkim zaangażowaniem zmierzyli się z niełatwymi ortograficznymi wyzwaniami.
I miejsce
🥇 Karol Stańczuk (IIc)
🥇 Szymon Kwaśnik (IIa)
🥇 Nadia Hajduk (IIc)
II miejsce
🥈 Pola Cichoń (IIb)
🥈 Maja Wierzbicka (IIa)
III miejsce
🥉 Aleksandra Duda (IIc)
🥉Lena Kozak (IId)
🥉Igor Pacak (IIb)
👏 Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!


