Przygotowania do obchodów trzydziestolecia

W dniu 1 września 2017 r. minęło dokładnie trzydzieści lat od momentu, w którym pierwszy raz w murach naszej szkoły zabrzmiał pierwszy dzwonek. W trzecim roku funkcjonowania placówki, 22 maja 1990 r. naszym  patronem został Janusz Kusociński. Przez trzydzieści lat szkołą rządziło dwóch dyrektorów: p. mgr Ryszard Kasperek (1987 – 2002) i p. mgr Lidia Kubicka (2002 – 2017).  Od 1 września 2017 r.  ster przejęła p. mgr Marzena Stempniak. Szkołę ukończyło kilka tysięcy absolwentów, których uczyło kilkuset nauczycieli. Obecnie trwają przygotowania do uroczystości, która w ramach jubileuszu odbędzie się 13 października 2017 r.   Program artystyczny jest już prawie gotowy. Powstają dekoracje. Przed nami wiele ciekawych i wzruszających chwil pełnych wspomnień.